Detail materiálu pro radu čj. RK-06-2010-21upr1

RK-06-2010-21upr1.doc
Číslo materiálu21upr1
Číslo jednacíRK-06-2010-21upr1
NázevVeřejná zakázka na stavební práce: II/402 Třešť - Nádražní ul.
Zpracoval J. Žákovský
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuJedná se o zadání veřejné zakázky na stavební práce.
Financování realizace této veřejné zakázky na stavební práce je zajištěno z rozpočtu kraje Vysočina na rok 2010 - příloha D2. Zadavatelem veřejné zakázky je společně s Vysočinou i město Třešť. Smlouva o společném postupu zadavatelů byla předložena ke schválení zastupitelstvu kraje na svém prvním jednání dne 2. 2. 2010. Město Třešť je zadavatelem, který je pověřen vystupovat za sdružené zadavatele navenek vůči třetím osobám a informačnímu systému veřejných zakázek.
Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní realizace stavby II/402 Třešť - Nádražní ul. dle projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro stavební povolení II/402 Třešť - Nádražní ul. , vypracované projekční firmou Ing. Josef Novotný, AQA - CLEAN, U Dvora 11, 58601 Jihlava.

Členění na stavební objekty:
SO 101 Rekonstrukce silnice II/402-ul Nádražní
SO 102 Bezbariérové chodníky a přilehlé MK
SO 103 Parkovací stání v ulici Nádražní
SO 104 Rekonstrukce ulice J.V.Sládka a Tovární
SO 105 Rekonstrukce veřejného vodovodu
SO 106 Rekonstrukce veřejné kanalizace
SO 107 Rekonstrukce a doplnění veřejného osvětlení
SO 108 HDPE trubky
Investorem stavebního objektu SO 101 je Vysočina a investorem ostatních stavebních objektů je Město Třešť.

Předpokládaná hodnota zakázky odpovídá podlimitní veřejné zakázce.
Návrh řešení Návrh předpokládá:
* rozhodnout o způsobu zadání veřejné zakázky na stavební práce na akci II/402 Třešť - Nádražní ul. formou otevřeného řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, v souladu se Zadávací dokumentací podlimitní veřejné zakázky na stavební práce II/402 Třešť - Nádražní ul. , dle materiálu RK-06-2010-21, př. 1, která obsahuje požadavky a podmínky pro zpracování nabídky a obchodní podmínky zpracované do vzorového návrhu smlouvy o dílo - samostatná příloha RK-06-2010-21, upr.1, př. 2.
* nominovat za Vysočinu jako člena a náhradníka člena komise pro otevírání obálek tyto osoby: - člen komise: Munduch František, ODSH KrÚ kraje Vysočina
- náhradník člena: Ing. Hana Matulová, ODSH KrÚ kraje Vysočina
* nominovat za Vysočinu jako člena a náhradníka člena hodnotící komise veřejné zakázky, která bude současně plnit funkci komise pro posouzení kvalifikace, tyto osoby:
- členové komise: Ing. Libor Joukl, člen RK/ZK
p. František Munduch, ODSH KrÚ kraje Vysočina
Ing. Jan Felkl, KSÚS Vysočiny
- náhradníci členů: Ing. Vladimír Novotný, člen RK/ZK
Ing. Hana Matulová, ODSH KrÚ kraje Vysočina
Ing. Bc. Aleš Fučík, KSÚS Vysočiny

* uložit odboru dopravy a silničního hospodářství realizaci veřejné zakázky dle předloženého harmonogramu

K zadání veřejné zakázky ODSH navrhuje termíny a kritéria:
* odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do informačního systému (IS VZ US) - uveřejnění veřejné zakázky - do 18. 2. 2010 (organizačně zajistí město Třešť)
* konec lhůty pro podávání nabídek - 16. 3. 2010 v 11:00 hod. (organizačně zajistí město Třešť)
* otevírání obálek - 17. 3. 2010 v 9:00 hod (organizačně zajistí město Třešť)
* zahájení prací - 3. 5. 2010
* dokončení prací a předání díla - do 30. 9. 2010
* způsob hodnocení nabídek - nejnižší nabídková cena
* splnění kvalifikace - v rozsahu dle zákona
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
zahájit zadávací řízení na veřejnou zakázku na stavební práce na akci II/402 Třešť - Nádražní ul. formou otevřeného řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, v souladu se Zadávací dokumentací veřejné zakázky na stavební práce dle materiálu RK-06-2010-21, př. 1upr1;
nominuje
* jako člena a náhradníka člena komise pro otevírání obálek veřejné zakázky, tyto osoby:
- člen komise: Munduch František, ODSH KrÚ kraje Vysočina
- náhradník člena: Ing. Hana Matulová, ODSH KrÚ kraje Vysočina;
* jako člena a náhradníka člena hodnotící komise veřejné zakázky, která bude současně plnit funkci komise pro posouzení kvalifikace, tyto osoby:
členové komise:
- Ing. Libor Joukl, člen RK/ZK
- p. František Munduch, ODSH KrÚ kraje Vysočina
- Ing. Jan Felkl, KSÚS Vysočiny
náhradníci členů:
- Ing. Vladimír Novotný, člen RK/ZK
- Ing. Hana Matulová, ODSH KrÚ kraje Vysočina
- Ing. Bc. Aleš Fučík, KSÚS Vysočiny;
ukládá
odboru dopravy a silničního hospodářství zajistit řádnou součinnost s městem Třešť při průběhu zadávacího řízení na veřejnou zakázku na akci II/402 Třešť - Nádražní ul. dle schváleného způsobu zadání, podmínek stanovených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky na stavební práce - materiálu RK-06-2010-21, př. 1upr1, v navržených termínech a v souladu s podmínkami stanovenými smlouvou o společném postupu zadavatelů.
Odpovědnost odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín dle schválených termínů