Detail materiálu pro radu čj. RK-05-2010-39

RK-05-2010-39.doc
Číslo jednacíRK-05-2010-39
NázevJmenování vedoucí Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina
Zpracoval I. Hanáková Kosourová
Předkládá Z. Kadlec
Popis problémuObsazení volné pracovní pozice vedoucí Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina.

V souvislosti s uvolněním pozice vedoucí Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina bylo nezbytné vypsat výběrové řízení ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Výběrové řízení probíhalo od 14. 12. 2009 do 5. 2. 2010. Na základě hodnocení všech kritérií a vzájemné shody všech členů doporučila výběrová komise vyhlašovateli výběrového řízení navrhnout radě kraje jmenovat do funkce vedoucí odboru regionálního rozvoje
doc. RNDr. Ivetu Fryšovou, Ph.D.
Návrh řešení Ředitel krajského úřadu navrhuje radě kraje jmenovat v souladu s doporučením výběrové komise doc. RNDr. Ivetu Fryšovou, Ph.D. vedoucí Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina.

Dle § 59 odst. 1 písm. c) zákona č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, rada kraje jmenuje vedoucí odboru krajského úřadu na návrh ředitele krajského úřadu.
StanoviskaOddělení řízení lidských zdrojů: výběrové řízení proběhlo v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
jmenuje
na návrh ředitele krajského úřadu doc. RNDr. Ivetu Fryšovou, Ph.D. vedoucí Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina dle materiálu RK-05-2010-39.
Odpovědnost ředitel krajského úřadu
Termín 10. 2. 2010