Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2009-74

RK-37-2009-74.doc
Číslo jednacíRK-37-2009-74
NázevVýběrové řízení na obsazení funkčního místa ředitele/ředitelky Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace
Zpracoval S. Měrtlová
Předkládá L. Kettner
Popis problémuRada kraje Vysočina schválila na svém 34. zasedání usnesením č. 1599/34/2009/RK vyhlášení výběrového řízení na ředitele/ředitelku Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace. Do výběrového řízení se řádně přihlásilo celkem 6 uchazečů.
Výběrové řízení na ředitele/ředitelku Nemocnice Nové Město na Moravě,, p. o., probíhalo ve dnech 2. a 3. 12. 2009. K výběrovému řízení se dostavili všichni přihlášení uchazeči.
Návrh řešení Na základě výsledků výběrového řízení na ředitele/ředitelku Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace, sděluje výběrová komise radě kraje pořadí kandidátů dle výsledků výběrového řízení a doporučuje vhodného uchazeče pro jmenování do funkce ředitele dle materiálu RK-37-2009-74, př.1
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
jmenuje
do funkce ředitele/ředitelky Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace, ...................................................................