Detail materiálu pro radu čj. RK-34-2009-43

RK-34-2009-43.doc  RK-34-2009-43pr1.doc
Číslo jednacíRK-34-2009-43
NázevOrganizační řád - Dodatek č. 2 Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace
Zpracoval L. Hradecká
Předkládá L. Kettner
Popis problémuV příspěvkových organizacích kraje Vysočina se vnitřní uspořádání řídí organizačním řádem, který na základě zřizovací listiny vydává zřizovatel na návrh ředitele organizace. V organizačním řádu je stanoven systém řízení - dělba řídících a realizačních pravomocí - jednotlivých článků organizace.
Organizační řád musí být trvale použitelným vnitroorganizačním předpisem, a proto dle aktuálních potřeb nemocnice prochází neustálým vývojem.
Ředitel Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace (dále jen nemocnice), navrhl změnu Organizačního řádu:
* V příloze č. 2 Organizačního řádu Druh a rozsah zdravotní péče bod 2. doplnit za slovo foniatrická text- včetně poskytování foniatrických pomůcek (výdej).
Navrhovaný text je nutno doplnit především pro účely uzavření dodatku k úhradové smlouvě s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR. Požadavek vzešel z jednání ředitele Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace, s místní pobočkou Všeobecné zdravotní pojišťovny.
Návrh řešení Navrhuje se, aby rada kraje vydala Organizační řád - Dodatek č. 2 Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace. Dle závěrečných ustanovení nabývá tento dodatek platnosti a účinnosti dnem vydání Radou kraje Vysočina.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
vydává
Organizační řád - Dodatek č. 2 Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvkové organizace, dle materiálu RK-34-2009-43, př. 1.
Odpovědnost ředitel Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, odbor zdravotnictví
Termín 30. 11. 2009