Detail materiálu pro radu čj. RK-33-2009-39

RK-33-2009-39.doc  RK-33-2009-39pr1.doc  RK-33-2009-39pr1upr1.doc
Číslo jednacíRK-33-2009-39
NázevProjekt Most k partnerství - VŠP Jihlava tvoří síť - smlouva o partnerství s finanční spoluúčastí
Zpracoval I. Fryšová
Předkládá T. Čihák
Popis problémuJedná se o materiál o uzavření Smlouvy o partnerství s finanční spoluúčastí mezi krajem Vysočina, Vysokou školou polytechnickou Jihlava (dále jen VSPJ ), Krajskou hospodářskou komorou kraje Vysočina a statutárním městem Jihlava za účelem zajištění realizace projektu Most k partnerství - VSP Jihlava tvoří síť (dále jen projekt ).

Usnesením č. 0506/12/2009 rada kraje schválila účast kraje Vysočina jako partnera s finančním účastí v projektu Most k partnerství - VŠP Jihlava tvoří síť v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost MŠMT, prioritní osa 2.4 Partnerství a sítě (rada kraje schvaluje účast kraje Vysočina jako partnera s finančním příspěvkem v projektu Most k partnerství - VŠP Jihlava tvoří síť v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost MŠMT, prioritní osa 2.4 Partnerství a sítě; prohlašuje skutečnosti uvedené v materiálu RK-12-2009-38, př. 2 a RK-12-2009-38, př. 3; ukládá odboru regionálního rozvoje spolupracovat na přípravě projektové žádosti s žadatelem projektu Most k partnerství - VŠP Jihlava tvoří síť ).
Projekt získal v září 2009 podporu, plánovaný rozpočet pro kraj Vysočina jako partnera byl z původních 917 820,- Kč zkrácen na 448 991,- Kč. Před začátkem realizace projektu je nutno uzavřít smlouva o partnerství s finanční spoluúčastí. Smluvními stranami ve smlouvě o partnerství s finanční spoluúčastí jsou VSPJ, kraj Vysočina, Krajská hospodářská komora kraje Vysočina a statutární město Jihlava.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina (dále jen ORR ) doporučuje radě kraje doporučit zastupitelstvu kraje rozhodnout uzavřít Smlouvu o partnerství s finanční spoluúčastí mezi krajem Vysočina a Vysokou školou polytechnickou Jihlava, Krajskou hospodářskou komorou kraje Vysočina a statutárním městem Jihlava dle materiálu
RK-33-2009-39, př. 1.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje rozhodnout uzavřít Smlouvu o partnerství s finanční spoluúčastí mezi krajem Vysočina a Vysokou školou polytechnickou Jihlava, Krajskou hospodářskou komorou kraje Vysočina a Statutárním městem Jihlava dle materiálu RK-33-2009-39, př. 1.
Odpovědnost ORR
Termín 30. 11. 2009