Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2009-45

RK-24-2009-45.doc  RK-24-2009-45pr1.pdf
Číslo jednacíRK-24-2009-45
NázevNominace zástupce kraje Vysočina do Poradní skupiny pro budoucnost kohezní politiky
Zpracoval P. Tlustoš
Předkládá T. Čihák
Popis problémuJedná se o nominaci zástupce kraje Vysočina do Poradní skupiny pro budoucnost kohezní politiky.

Dne 15. 7. 2009 obdržel Ing. Vladimír Novotný, 1. náměstek hejtmana kraje Vysočina, žádost od Ing. Jiřího Koliby, náměstka mistra pro místní rozvoj, o sdělení jmen a kontaktů zástupců kraje Vysočina v nově založené expertní skupině s názvem Poradní skupina pro budoucnost kohezní politiky (dále také jen expertní skupina ). Celé znění žádosti je obsahem materiálu RK-24-2009-45, př. 1.
Návrh řešení Vzhledem k tomu, že tato nově vytvořená expertní skupina by měla být trvalou platformou pro výměnu zkušeností a hlavně pro formulování koncepčních návrhů pro programovací období 2014 - 2020, je vhodné, aby se zástupce kraje Vysočina jednání zúčastňoval.

Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina (dále jen ORR ) navrhuje nominovat RNDr. Ing. Martina Černého, MBA., zástupce ředitele - ředitele Sekce pro rozvoj regionu jako zástupce kraje Vysočina do Poradní skupiny pro budoucnost kohezní politiky a Ing. Tomáše Čiháka, vedoucího ORR jeho náhradníkem.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
nominuje
RNDr. Ing. Martina Černého, MBA. jako zástupce kraje Vysočina do Poradní skupiny pro budoucnost kohezní politiky a Ing. Tomáše Čiháka jeho náhradníkem.
Odpovědnost ORR
Termín 31. 7. 2009