Detail materiálu pro radu čj. RK-21-2009-13

RK-21-2009-13.doc
Číslo jednacíRK-21-2009-13
NázevSmlouva zakládající kraji Vysočina právo postavit stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Jemnice na pozemcích ve vlastnictví města Jemnice
Zpracoval P. Kolář
Popis problémuUsnesením 0612/15/2009/RK rada kraje zařadila akci ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Jemnice do kapitoly Nemovitý majetek, přílohy M4 Investice v sociálních věcech a ve zdravotnictví a rozpočtovým opatřením zajistila finanční krytí projektové přípravy této stavby ve výši 500 tis. Kč. Jedná se o novostavbu na pozemku, který daruje město kraji.
Byl vytipován vhodný pozemek pro výstavbu a město Jemnice zajistilo geometrický oddělovací plán na oddělení potřebné výměry. V současné době probíhá v orgánech města Jemnice příprava a nezbytné úkony pro převod tohoto pozemku darem do vlastnictví kraje Vysočina. Pro stavební řízení je potřebné doložit právo kraje Vysočina provést stavbu na pozemku, který zatím není v jeho vlastnictví
Návrh řešení OM navrhuje rozhodnout uzavřít smlouvu zakládající kraji Vysočina právo postavit stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Jemnice na určeném pozemku ve vlastnictví města Jemnice a pozemcích dotčených inženýrskými sítěmi této stavby.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít mezi krajem Vysočina jako stavebníkem a městem Jemnice jako vlastníkem pozemků smlouvu zakládající kraji Vysočina právo postavit stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Jemnice na pozemcích par. č. 1832/1, par. č. 1832/39 vzniklého dle GP č. 1649-6775/2009 z pozemku par. č. 1832/1, par. č. 1833 a par. č. 1835 všechny v k. ú. a obci Jemnice.
Termín 15. 7. 2009