Detail materiálu pro radu čj. RK-19-2009-64

RK-19-2009-64.doc
Číslo jednacíRK-19-2009-64
NázevSmlouva zakládají právo kraje Vysočina provést stavbu na pozemku jiného vlastníka - k. ú. Přibyslav - změna usnesení
Zpracoval J. Mrázková
Popis problémuUsnesením 0748/18/2009/RK rozhodla rada kraje uzavřít mezi krajem Vysočina a městem Přibyslav smlouvu zakládající kraji Vysočina právo provést částečnou rekonstrukci budovy č.p. 15 Přibyslav a přístavbu k této budově na pozemku par. č. st. 23/1, zastavěná plocha a nádvoří v k. ú. Přibyslav pro stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Přibyslav. Při závěrečné úpravě projektové dokumentace bylo zjištěno, že stavbou (část přístavby a přípojky inženýrských sítí) budou dotčeny další pozemky ve vlastnictví města Přibyslav. Jedná se o tyto pozemky: par. č. 1938 - ost. plocha, jiná plocha, par. č. 1939 - ost. plocha, jiná plocha, par. č. 1657/2 - ost. plocha, ost. komunikace a par. č. 1657/5 - ost. plocha, ost. komunikace, vše v k.ú. a obci Přibyslav.
Návrh řešení OM navrhuje změnit usnesení 0748/18/2009/RK tak, že bude obsahovat všechny pozemky ve vlastnictví města Přibyslav dotčené stavbou ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Přibyslav .
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
změnit usnesení 0748/18/2009/RK tak, že původní text:
Rada kraje rozhoduje uzavřít mezi krajem Vysočina a městem Přibyslav smlouvu zakládající kraji Vysočina právo provést částečnou rekonstrukci budovy č.p. 15 Přibyslav a přístavbu k této budově na pozemku par. č. st. 23/1, zastavěná plocha a nádvoří v k. ú. Přibyslav pro stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Přibyslav
se nahrazuje tímto textem:
Rada kraje rozhoduje uzavřít mezi krajem Vysočina a městem Přibyslav smlouvu zakládající kraji Vysočina právo provést částečnou rekonstrukci budovy č.p. 15 Přibyslav a přístavbu k této budově na pozemcích par. č. st. 23/1, zastavěná plocha a nádvoří, par. č. 1938 - ost. plocha, ost. komunikace, par. č. 1939 - ost. plocha, jiná plocha, par. č. 1657/2 - ost. plocha, ost. komunikace a par. č. 1657/5 - ost. plocha, ost. komunikace v k. ú. Přibyslav pro stavbu ZZS kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Přibyslav .
Termín 15. 6. 2009