Detail materiálu pro radu čj. RK-10-2009-27

RK-10-2009-27.doc  RK-10-2009-27pr1.pdf
Číslo jednacíRK-10-2009-27
NázevInformace o rozhodnutí o zadání veřejné zakázky - studie nových expozic Muzea Vysočiny Třebíč
Zpracoval R. Gonda
Předkládá K. Lisá
Popis problémuPředkládaný materiál informuje Radu kraje Vysočina o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby nazvanou Vypracování prováděcí studie architektonicko-výtvarného řešení expozic a vybavení nového expozičního systému Muzea Vysočiny Třebíč .
Usnesením č. 0795/19/2008/RK uložila rada kraje odboru kultury a památkové péče, odboru majetkovému a odboru regionálního rozvoje zajistit přípravu projektové žádosti projektu Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic k předložení do Regionálního operačního programu Jihovýchod (dále jen ROP Jihovýchod ).
Podmínkou realizace usnesení je rovněž vypracování prováděcí studie architektonicko-výtvarného řešení expozic a vybavení nového expozičního systému Muzea Vysočiny Třebíč, která je nutnou součástí žádosti o spolufinancování projektu Zámek Třebíč - modernizace zámku a zpřístupnění nových expozic z prostředků ROP Jihovýchod.
V souladu s čl. 2 odst. 7 Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina č. 04/08 rozhodl náměstek hejtmana kraje Vysočina o zadání veřejné zakázky malého rozsahu Vypracování prováděcí studie architektonicko-výtvarného řešení expozic a vybavení nového expozičního systému Muzea Vysočiny Třebíč uchazeči G.L. Architekti s.r.o., Praha 5, Bieblova 21/1267, PSČ 150 00, IČO 26746999, s nabídkovou cenou bez DPH 1 670 000,- Kč / vč. DPH 1 987 300,- Kč, (viz materiál RK-10-2009-27, př. 1). Zápisy z jednání hodnotící komise jsou obsahem materiálu RK-10-2009-27, př. 2.
Dle stejného článku Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina č. 04/08 je povinnost o tomto rozhodnutí informovat na nejbližším zasedání radu kraje.
Návrh řešení Odbor kultury a památkové péče předkládá radě kraje informaci o rozhodnutí náměstka hejtmana kraje o zadání veřejné zakázky malého rozsahu Vypracování prováděcí studie architektonicko-výtvarného řešení expozic a vybavení nového expozičního systému Muzea Vysočiny Třebíč .
Důvodem tohoto rozhodnutí byl výsledek jednání hodnotící komise, která vyhodnotila nabídku uchazeče G.L. Architekti s.r.o. jakožto odpovídající požadavkům vyzyvatele uvedeným ve výzvě k podání nabídek a v zadávací dokumentaci a pro vyzyvatele výhodnou.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana kraje o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby Vypracování prováděcí studie architektonicko-výtvarného řešení expozic a vybavení nového expozičního systému Muzea Vysočiny Třebíč dle materiálu RK-10-2009-27, př. 1.
Odpovědnost Odbor kultury a památkové péče
Termín 16. 3. 2009