Aktivní podpory Kraje Vysočina ke dni 08. 12. 2016
ID podporyNázev dotaceTyp dotaceFinanční alokaceDatum uzávěrkyPodkladové materiály
PR01537Kotlíkové dotace v Kraji Vysočina
(odbor regionálního rozvoje, Láníková Eva, Bc., +420564602581, lanikova.e@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Čáp Martin, Bc., +420564602589, cap.m@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Kamenická Veronika, Ing., +420564602553, kamenicka.v@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Fousová Radka, Bc., +420564602539, Fousova.R@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Marková Aneta, Ing., +420564602545, markova.a@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Policarová Jana, DiS., +420564602585, Policarova.J@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Hezinová Ilona, Ing., +420564602547, Hezinova.I@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Jež Jan, Ing. Bc., +420564602563, jez.jan@kr-vysocina.cz
(odbor informatiky, Lysa Milan, Bc., +420564602323, lysa.m@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Ustohalová Klára, Ing., +420564602582, Ustohalova.K@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Čížková Zuzana, Ing., +420564602533, Cizkova.Z@kr-vysocina.cz
(odbor regionálního rozvoje, Dočekalová Denisa, Bc., +420564602551, Docekalova.D@kr-vysocina.cz
Pravidla rady238 800 000,- Kč31.12.2017
PR01910Pravidla Rady Kraje Vysočina pro poskytování dotací v oblasti neprofesionálního umění
(odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Kotlíková Klára, Bc., +420564602260, Kotlikova.K@kr-vysocina.cz
Pravidla rady400 000,- Kč30.11.2017Pravidla Rady Kraje Vysočina pro poskytování dotací v oblasti neprofesionálního umění 2017 [pdf]
Formulář žádosti o dotaci - pořadatelé [doc]
Formulář žádosti o dotaci - účinkující [doc]
Formulář závěrečné zprávy [doc]
ZZ01898Zásady Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu turistických informačních center v Kraji Vysočina 2017
(odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Vondráková Zuzana, Ing., +420564602353, vondrakova.z@kr-vysocina.cz
(odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Skryjová Martina, Bc., DiS., +420564602169, skryjova.m@kr-vysocina.cz
Zásady zastupitelstva1 500 000,- Kč15.02.2017Zásady na podporu TIC 2017 [pdf]
Př. 1 Žádost o poskytnutí dotace [doc]
Př. 2 Závěrečná zpráva a vyúčtování dotace [doc]
Př. 3 Vzor Smlouvy o poskytnutí dotace [doc]
Př. 4 Mapka rozdělení působnosti TIC [doc]
ZZ01908Zásady Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na oslavy obcí
(odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Kotlíková Klára, Bc., +420564602260, Kotlikova.K@kr-vysocina.cz
Zásady zastupitelstva1 000 000,- Kč15.02.2017Zásady Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na oslavy obcí [pdf]
Formulář žádosti o dotaci [doc]
Formulář závěrečné zprávy [doc]