Databáze tiskových zpráv Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Tiskové zprávy kraje Vysočina ze dne 20.11.2007

Novinky a informace o Fondu Vysočiny přímo do e-mailu


Kraj Vysočina nabídl žadatelům o finanční podporu z Fondu Vysočiny novou službu. Už zhruba týden mohou registrovaní zájemci dostávat automaticky aktuality o čerpání prostředků z krajského rozvojového fondu přímo na svůj e-mail. Během prvních dnů se do systému sdělování novinek zaregistrovalo několik desítek příjemců.

Nová webová služba kraje Vysočina nabízí veřejnosti automatický servis, prostřednictvím kterého budou na základě registrace platné emailové adresy rozesílány informace o nových grantových programech Fondu Vysočiny. „Ve svém internetovém prohlížeči zadejte adresu www.kr-vysocina.cz a v nabídce po levé straně přejděte do sekce „Programy - aktivní“, v záhlaví načtené stránky naleznete odkaz „Upozornění na nové GP emailem“. Po rozkliknutí odkazu budete moci zaregistrovat svoji emailovou adresu k odběru informací o nových grantových programech - uvedete svoje jméno a emailovou adresu, na kterou budou chodit požadované informace, opíšete číselný kód z obrázku a kliknete na „Odeslat“ – jako potvrzení správně provedené registrace obdržíte informativní email, v kterém je též uvedena možnost zrušení odebírání informací o nových grantech. Jakmile budou do databáze doplněny nově vyhlášené grantové programy, obdržíte email, který bude obsahovat název grantového programu, stručný popis jeho zaměření a datum uzávěrky příjmu žádostí,“ popsal postup registrace Jaroslav Hulák, radní kraje pro oblast informatiky.

Nová služba má umožnit zvýšení informovanosti o nových grantových programech Fondu Vysočiny mezi žadateli a usnadní jim tak orientaci v možnostech financování jejich projektů.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí krajského úřadu, tel.: 724 650 123
Více informací Martina Rojková, odbor informatiky, tel.: 564 602 341


  • Zavřít

  • © 2002 Krajský úřad kraje Vysočina    Žižkova 57, 587 33   Jihlava    webmaster@kr-vysocina.cz